Новини

 Проводи коляди

20 січня 2017 року в приміщенні Центрального офісу Західного регіону ПАТ «Укрсоцбанку» відбулось закриття  фестивалю різдвяних шопок, дідухів, зірок та павуків під гаслом «Проводи коляди» за участю учнівської молоді навчальних закладів ПТО міста Львова та області. Саме в цей день – за Юліанським календарем східна церква святкує Собор святого Івана Хрестителя, віддаючи йому шану за те, що він хрестив Господа Ісуса Христа. У народі кажуть: «Іван предтеча бере свята на плечі».

 

Почесним гостем на закритті фестивалю був головний спеціаліст відділу профтехосвіти департаменті освіти і науки Львівської ОДА Борисов Руслан Геннадійович.

В програмі урочистого дійства прозвучали різдвяні колядки «Святий вечір», «Небо і земля», «Старий рік минає» у виконанні учнівської молоді Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг, Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва. 

Виступив начальник управління логістики Західного регіону ПАТ «Укрсоцбанку» Теслер Олександр Сергійович та подякував за цікаві різдвяні композиції, які прикрашали інтер’єр банку в продовж  місяця. Оголосив підсумок конкурсу глядацьких симпатій у номінаціях:

•виготовлення найкращої різдвяної шопки   - ВПУ № 34, Рава - Руський ПЛ,

•художнє виконання різдвяного дідуха - Львівське ВПУКТБ,

•представлення оригінального різдвяного павука - Львівське ВПУКТБ,

•виготовлення вертепної різдвяної зірки – ВПУ № 71.

Про важливість проведення таких заходів у своєму виступі акцентував увагу Вахула Роман Степанович, директор Львівського державного Будинку техніки. Підвів підсумки та вручив грамоти  за активну участь у фестивалі різдвяних композицій, проявлену творчість, майстерність у створенні різдвяної шопки, зірки, дідуха, павука,  поширення і відродження обрядових традицій, які сприяють духовній єдності українського народу.

Учасники фестивалю мали  можливість насолодитися мелодійністю пісні «Щастя, добра і любові», яка прозвучала завершальним акордом у виконанні Луковського Олега, учня Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва.

Організатор свята – Львівський державний Будинок техніки висловлює щиру подяку навчальним закладам м. Львова та області, які взяли участь в організації та проведенні фестивалю різдвяних композицій.

Беручи участь у Різдвяних дійствах, молодь вчиться любити та шанувати рідний край, свою Батьківщину, пройматися глибоким почуттям до рідної землі та свого народу. Виховується повага до рідних скарбів народної мудрості. Вивчення української народної культури та побуту сприяє відродженню національної свідомості учнів, збагаченню їхнього духовного світу.

 

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько