Новини

 ЗУСТРІЧ-ДИСПУТ РАЦІОНАЛІЗАТОРІВ ТА ВИНАХІДНИКІВ

11.11.2016 Р. на базі Ставропігійського ВПУ відбулася зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників України з учнями навчального закладу.

 

У вступному слові заступник директора з НМР Львівського державного Будинку техніки Бойко Б.П. ознайомив присутніх з планом-сценарієм заходу, представив гостей та коротко зупинився на завданнях винахідництва та раціоналізаторства.

З привітальним словом до учасників зустрічі звернулася заступник директора з НВР Березінська М. Б., яка побажала цікавого, успішного проведення заходу.

Віце-президент Львівського крайового товариства «Рідна школа», кандидат технічних наук. Яворський М. С. у своїй доповіді наголосив, що у світі побудовано ринок інтелектуальної власності, а в Україні на сьогоднішній день не існує ефективного партнерства. Ринок інтелектуальної власності знаходиться у зародковому стані і тому новаторська думка українця часто зависає у сфері духу.

Кандидат технічних наук Сліпчишин Л. В. у своєму виступі зупинилася на технологічній освіті на сучасному етапі. Розповіла про ставлення до технологічної освіти в США і в Україні. Наголосила на необхідності створення потужної технічної бази, залучення інвесторів, бізнесменів та підприємців.

Член клубу винахідників Львівщини, винахідник Панарін Б. Ю. представив винаходи для корекції постави хребта, навчання плавання, тримання на воді та інші.

Практичний психолог Будинку техніки Сайка О. І. зупинилась на психологічних аспектах винахідництва, цілях в житті людини. Продемонструвала науково-популярний фільм про українських винахідників. 

Проведення регулярних зустрічей винахідників, новаторів, науковців з учнями професійно-технічної освіти приводить до матеріалізації нових ідей, збільшення інтелектуального потенціалу та залучення молоді до винахідницької та раціоналізаторської творчості.

 

 

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько