Новини

 «Скат» розпочинає та виграє

19 жовтня  2016 року грою у Нижанковицькому професійному ліцеї стартував XVIII чемпіонат з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини, в яких взяли участь команди п’яти навчальних закладів Львівщини, а саме:

 

Погірцівського ВПУ

команда «Ерудит»

Турківського ПЛ

команда «Скат»

Нижанковицького ПЛ

команда «Олімп»

Судововишнянського ПЛ

команда «Вишня»

Боринського ПЛ народних промислів та ремесел

команда «Золота молодь»

«Брейн-ринг» – одна з найпопулярніших інтелектуальних ігор, особливо серед молоді. Запитання в ній стосуються усіх областей людського знання. Не менш важливою в цій грі є логічне мислення та вміння швидко прийняти вірне рішення, в умовах обмеженої кількості часу. Стартова гра чемпіонату відзначалася інтригуючою боротьбою. Переможця від третього місця відділили лише два бали. Фортуна в змаганнях посміхнулася команді «Скат», яка здобула путівку до фіналу турніру. Срібло -  в команди «Олімп», за бронзу вдалося зачепитися «Ерудиту». В цьому році пройдуть ще 9 відбіркових турнірів, в яких визначаться щасливчики та отримають шанс поборотися за золотий кубок. 

Організатор XVIII чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» Львівський державний Будинок техніки щиро дякує адміністрації Нижанковицькому професійному ліцею за сприяння у проведені заходу.

Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько