Новини

 СЕКЦІЯ ЗА УЧАСТЮ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ НЗ ПТО ЛЬВІВЩИНИ

 18 жовтня 2016 р. на базі Львівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулася секція за участю керівників гуртків технічного напряму навчальних закладів м. Львова та області.

 

На секційне засідання запрошені гості: віце-президент Львівського крайового товариства «Рідна школа» кандидат технічних наук Яворський Михайло Степанович та інженер-винахідник, член Львівського клубу винахідників  Говда Любомир Васильович.

З привітанням і побажанням успішної роботи до учасників секційного засідання звернувся в. о. директора ЛПЛЗТ Крет Роман Петрович, який ознайомив гостей і керівників гуртків з історією навчального закладу і гуртковою роботою у ЛПЛЗТ.

В. о. директора Будинку техніки Івашкевич Лілія Михайлівна наголосила на важливості розвитку технічної творчості в НЗ ПТО Львівщини. Проаналізувала результат роботи гуртків технічного напряму у 2015-2016 н.р.  та відзначила кращих керівників гуртків.

З умовами проведення четвертого фестивалю технічної творчості учасників секційного засідання ознайомив заст. директора з НМР Бойко Богдан Петрович

Черговий фестиваль у 2017 році пропонується провести за напрямами:

-промислова техніка,

-електротехніка,

-радіоелектроніка,

-транспортні засоби, 

-архітектура та будівництво.

Кандидат технічних наук Яворський М.С. розповів про реорганізацію структур з винахідництва, раціоналізації та патентної справи, необхідність створення бізнес інноваційного центру, який би співпрацював у спільному проекті з профтехосвітою, а також створення експериментального майданчика з виготовлення діючих моделей.

Про професійну адаптацію на заняттях гуртків технічної творчості розповів керівник гуртка ЛМВПУЗТ Родзін Петро Петрович та поділився досвідом творчої роботи.

Позитивні емоції в керівників гуртків викликав перегляд науково-популярного фільму «Літаючий автомобіль», який змістовно прокоментувала практичний психолог Львівського державного Будинку техніки Сайка Оксана Іванівна. Розповіла про психологічні принципи та мотивацію розвитку творчості заради майбутнього. Завершила свій виступ цитатою фронтмена гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука: «Не дивіться на землю України тільки як на землю своїх батьків, а як на землю своїх дітей та нащадків».

Проведення таких заходів спонукає керівників гуртків та учнівську молодь до активної участі у розвитку технічної творчості, раціоналізаторства та винахідництва. 

 
Використання будь-яких матеріалів сайта housetech.lviv.ua дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайта.
Для інтернет-видань обов'язкове розміщення інтернет-адреси на сайт housetech.lviv.ua
2012 © М. Мацько